5 dingen die ik haat aan internetsites

5 dingen die ik haat aan internetsites

Hieronder noem ik vijf dingen die ik het meest haat aan websites op het gebied van usability. En of je nu blogger bent of e-marktkoopman. Dit zijn zaken die echt niet kunnen:

1. Pop-ups. Hier krijg ik echt een vreemd onderbuikgevoel van. Eerlijk gezegd echte haat maakt zich van mij meester. Ik verlaat dan ook meteen de site in kwestie.

2. Muziek speelt af zodra een site wordt geopend. En ineens weet je niet meer waar de volumeknop zit om hem zachter te zetten. Paniek maakt zich van je meester. En hij staat ook altijd net iets te hard op zo’n moment. Ernstig irritant.

3. Navigatie. Als je niet meer weet hoe je terug moet en je kunt geen “home” of “terug” button vinden.

4. Geen telefoonnummers. Ook zo’n dooddoener. Als je wilt bellen en kunt het nummer niet vinden. Waohaaa!!!!

5. Broken links. Maar als ik link naar een 404 melding dan is zo’n beetje al mijn vertrouwen verdwenen. Je kunt broken links in je website checken op w3c. Zeer de moeite waard. Misschien staan er een paar op deze site. Mijn excuus is dat ik nog in beta ben. What’s your excuse.

Ik kan er nog wel een paar bedenken dus ik denk dat ik met een deel 2 ga komen.

Stem of voeg toe aan:  Plaatsen/stemmen op NUjijPlaatsen/stemmen op eKudosPlaatsen/stemmen op MSN ReporterPlaatsen/stemmen op DiggToevoegen aan SymbalooStumble it!Voeg dit artikel toe aan Del.icio.usVoeg toe aan je Google bladwijzersAbonneer je op de RSS-feed van deze site

2 reacties op “5 dingen die ik haat aan internetsites

  1. Hans Kelderman

    Frames!!!!!!!!
    Verkeerd gebruik van Frames!!!!!!
    Frames zijn in mijn boekje al bijna per definite FOUT!

  2. Hans Keeren

    Inderdaad. Maar frames worden vandaag de dag niet meer veel gebruikt.

Plaats een reactie